Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 01 листопада 2023 р. № 433
Київ
Про передачу бюджетних призначень

Про передачу

бюджетних призначень

 Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», частин шостої та сьомої статті 23, пункту 22 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків і надання кредитів з бюджету» (зі змінами), Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.06.2023 № 608, рішення Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2022 № 576-19/2022 «Про обласний бюджет Івано-Франківської області на 2023 рік (код бюджету 09100000000)» (зі змінами), враховуючи розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 08.09.2023 № 345 «Про затвердження Переліку проектів і заходів з проектування, відновлення, будівництва, модернізації, облаштування, ремонту об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, та розподіл коштів субвенції з державного бюджету», і лист департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації від 26.09.2023 № 903/07-37:

1. Здійснити передачу бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету на 2023 рік, а саме:

1.1. Зменшити бюджетні призначення, передбачені департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації на 2023 рік по загальному фонду (видатки споживання) за кодом бюджетної програми 3719150 «Інші дотації з місцевого бюджету», на суму 1 732 018,00 (один мільйон сімсот тридцять дві тисячі вісімнадцять) гривень.

1.2. Збільшити бюджетні призначення департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 1917370 «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій» в сумі 1 732 018,00 (один мільйон сімсот тридцять дві тисячі вісімнадцять) гривень для виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт спального корпусу (З) Снятинського психоневрологічного інтернату по вул. Гоголя, 23, м. Снятин, Коломийський район, Івано-Франківська область».

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 1 732 018,00 (один мільйон сімсот тридцять дві тисячі вісімнадцять) гривень.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2023 рік за програмною та економічною ознаками.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux