Розпорядження ОДА
від 03 квітня 2024 р. № 151
Київ
Про організацію охорони водних біоресурсів на період нересту у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області у 2024 році

Про організацію охорони водних 

біоресурсів на період нересту у 

рибогосподарських водних об’єктах 

Івано-Франківської області у 2024 році

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про правовий режим воєнного стану”, “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”, “Про тваринний світ”, указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 “Про утворення військових адміністрацій” та від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (із змінами), беручи до уваги наказ Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області від 22.03.2024 № 08 “Про затвердження меж нерестовищ та перенесення строків заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області у 2024 році”, з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах загального користування Івано-Франківської області:

1. Управлінню Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький):

1.1. Розробити та затвердити до 05.04.2024 план заходів з охорони водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони вилову водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області у 2024 році і забезпечити його виконання.

1.2. Довести до відома підприємств, установ, організацій і громадян, які здійснюють будь-яку діяльність, що впливає або може вплинути на умови розмноження водних біоресурсів, про встановлення строків нерестової заборони вилову водних біоресурсів та режим обмежень вилову риби, інших водних біоресурсів на період нересту і пересування в цей період плавзасобів на водних об’єктах Івано-Франківської області.

1.3. Інформувати Івано-Франківську обласну державну (військову) адміністрацію про хід весняно-літньої нерестової заборони вилову водних біоресурсів щомісячно, до 05 числа місяця, наступного за звітним, з травня до червня 2024 року.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця –Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький).

3. Управлінню Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький) подати керівництву Івано-Франківської обласної державної адміністрації до 25.06.2024 узагальнену інформацію про результати виконання плану заходів з весняно-літньої заборони вилову водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області у 2024 році.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux