Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 28 січня 2022 р. № 26
Київ
Про організацію відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2022 році

Про організацію відбору

кандидатів на військову службу

за контрактом у 2022 роціВідповідно до законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами), «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» (зі змінами), наказу Міністра оборони України від 10.04.2009 № 170 «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.05.2009 за № 438/16454:


1. Головам райдержадміністрацій Івано-Франківської області, військовому комісару обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – ТЦК та СП), начальникам районних (міського) ТЦК та СП) в межах компетенції забезпечити:

1.1. Проведення заходів з відбору громадян для проходження військової служби за контрактом, у військовому резерві, для вступу у вищі військові навчальні заклади, військові коледжі сержантського складу, навчальні підрозділи закладів вищої освіти (далі – за контрактом) Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту (далі – Збройні Сили України та інші військові формування) спільно з відділами комплектування прикордонних загонів Державної прикордонної служби України (далі – ВК ДПСУ) та відповідними органами інших військових формувань.

1.2. Виконання інших завдань, визначених чинним законодавством України.


2. Головам райдержадміністрацій Івано-Франківської області:

2.1. За поданням начальників районних (міського) ТЦК та СП та погодженням з головою відповідної штатної військово-лікарської комісії регіону, вирішувати в межах компетенції питання щодо залучення з місцевих лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я лікарів до складу позаштатних постійно діючих військово-лікарських комісій (далі – ВЛК) районних (міського) ТЦК та СП, організації і забезпечення їх роботи для проведення медичного огляду кандидатів при їх відборі на військову службу за контрактом до Збройних сил України, згідно з вимогами чинного законодавства.

2.2. Розглянути питання щодо можливості впровадження (вдосконалення) у 2022 році мотиваційних одноразових грошових виплат для виконання пріоритетних завдань з залучення громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

2.3. В межах повноважень сприяти забезпеченню лікарів-спеціалістів ВЛК необхідним медичним устаткуванням, інструментарієм та медикаментами для проведення обстеження і відбору кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

2.4. Здійснювати контроль за ходом відбору та сприяти районним (міському) ТЦК та СП у проведенні заходів для прийняття громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань.

2.5. Спільно з районними (міським) ТЦК та СП організувати роботу з інформування населення області та розміщення інформаційного матеріалу щодо умов проходження військової служби за контрактом та з питань розвитку Збройних Сил України в засобах масової інформації.

2.6. Забезпечувати районні (міський) ТЦК та СП автомобільним транспортом для відправлення кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, до навчальних центрів Збройних Сил України за поданням обласного ТЦК та СП.


3. Рекомендувати міським, селищним та сільським головам Івано-Франківської області спільно з військовим комісаром обласного ТЦК та СП, начальниками районних (міського) ТЦК та СП сприяти, в межах компетенції:

3.1. Проведенню заходів з відбору громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях спільно з ВК ДПСУ та відповідними органами інших військових формувань.

3.2. Виконанню інших завдань, визначених чинним законодавством України.

3.3. Вирішенню питання щодо залучення з місцевих лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я лікарів до складу ВЛК районних (міського) ТЦК та СП, організації і забезпечення їх роботи для проведення медичного огляду кандидатів при їх відборі на військову службу за контрактом до Збройних сил України, згідно з вимогами чинного законодавства.

3.4. Розгляду питання щодо можливості впровадження (вдосконалення) у 2022 році мотиваційних одноразових грошових виплат для виконання пріоритетних завдань з залучення громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

3.5. Забезпеченню лікарів-спеціалістів ВЛК необхідним медичним устаткуванням, інструментарієм та медикаментами для проведення обстеження і відбору кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

3.6. Здійсненню контролю за ходом відбору громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань.

3.7. Спільно організувати роботу з інформування населення області та розміщення інформаційного матеріалу щодо умов проходження військової служби за контрактом та з питань розвитку Збройних Сил України в засобах масової інформації.

3.8. Забезпечувати районні (міський) ТЦК та СП автомобільним транспортом для відправлення кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, до навчальних центрів Збройних Сил України за поданням обласного ТЦК та СП.


4. Військовому комісару обласного ТЦК та СП, начальникам районних (міського) ТЦК та СП:

4.1. Організувати роботу позаштатних, постійно діючих, обласної та районних (міської) ВЛК для проведення медичного огляду та обстеження кандидатів, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

4.2. Спільно з командирами військових частин, представниками інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань проводити дні відкритих дверей у військових частинах, інформаційну та роз’яснювальну роботу серед мешканців області віком від 18 до 60 років щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

4.3. Налагодити взаємодію з керівниками закладів освіти, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації області з питань забезпечення оперативного висвітлення позитивних подій та змін, що відбуваються у Збройних Силах України;

4.4. Проводити патріотично-виховну роботу серед молоді, заходи військово-професійної орієнтації за участю військовослужбовців, молодіжних, ветеранських організацій, спілок АТО.


5. Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Дмитренко):

5.1. Визначити заклади охорони здоров'я міських, селищних та сільських рад, які спроможні проводити медичне обстеження кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

5.2. Розглянути питання про залучення лікарів до складу позаштатної постійно діючої ВЛК обласного ТЦК та СП.

5.3. Встановити контроль за результатами роботи лікарів-спеціалістів ВЛК обласногоТЦК та СП, районних (міського) ТЦК та СП.

5.4. Сприяти, в межах повноважень, в організації і проведенні медичних оглядів, обстеженні та видачі довідок про перебування (не перебування) на обліку з психіатричних закладів охорони здоров’я, сертифікатів – з наркологічних центрів, тестів на ВІЛ/СНІД та гепатит громадянам, які відібрані кандидатами для проходження військової служби за контрактом.


6. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович), керівникам закладів освіти області незалежно від рівня їх акредитації та форми власності:

6.1. Організувати проведення заходів з військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді з метою створення позитивного іміджу військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

6.2. Сприяти ТЦК та СП, командирам військових частин, представникам інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань у проведенні інформаційної та роз’яснювальної роботи серед учнівської і студентської молоді щодо умов та порядку проходження військової служби за контрактом, а також умов вступу у вищі військові навчальні заклади, військові коледжі сержантського складу та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань.

6.3. Сприяти розміщенню в приміщеннях закладів освіти інформаційно-рекламних матеріалів щодо проходження військової служби за контрактом, підготовлених обласним ТЦК та СП, районними (міським) ТЦК та СП, ВК ДПСУ та представниками інших військових формувань.


7. Управлінню спорту та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (О. Оклієвич) в межах компетенції сприяти ТЦК та СП в розміщенні рекламної продукції у спортивних спорудах, на території стадіонів (спортивних майданчиків) та під час проведення спортивно-масових заходів.


8. Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько) за зверненнями військового комісара обласного ТЦК та СП, начальників районних (міського) ТЦК та СП, ВК ДПСУ, представників інших військових формувань в межах компетенції сприяти наданню безкоштовно, в найкоротший термін довідки (сертифікату) щодо наявності (відсутності) у кандидатів для проходження військової служби за контрактом кримінальної та адміністративної відповідальності.


9. Керівникам обласного, міського (районних) центрів зайнятості населення:

9.1. Відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 17.01.2019 № 14 «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення області на 2019 - 2023 роки» забезпечити надання профорієнтаційних послуг щодо вакантних посад у Збройних Силах України, отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах.

9.2. Сприяти обласному ТЦК та СП, районним (міському) ТЦК та СП, ВК ДПСУ, представникам військових частин та інших військових формувань у роботі щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом та у військовому резерві, вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань.

9.3. Спільно з представниками обласного ТЦК та СП, районних (міського) ТЦК та СП, ВК ДПСУ, військових частин та інших військових формувань проводити заходи щодо професійної орієнтації молоді, рекламування вакансій військових професій.

9.4. Доводити на семінарах до населення вікової категорії від 18 до 60 років перелік вакантних посад у військових частинах, що надходять з районних (міського) ТЦК та СП, з подальшим направленням потенційних кандидатів до них для проведення бесіди (відбору).

9.5. Пропонувати громадянам, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, проходження військової служби за контрактом, як перспективне робоче місце.

9.6. Щомісяця до 25 числа інформувати ТЦК та СП про графік проведення ярмарків вакансій на наступний місяць.


10. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Лакіза) організувати висвітлення у засобах масової інформації Івано-Франківської області інформації щодо умов прийому громадян України на військову службу за контрактом, порядку проходження служби, підготовки та перепідготовки в навчальних центрах, переліку вакантних посад у військових частинах та умов вступу у вищі військові навчальні заклади, військові коледжі сержантського складу та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти Збройних Сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань за поданням обласного ТЦК та СП, районних (міського) ТЦК та СП, ВК ДПСУ та представників інших військових формувань.


11. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 05.02.2021 № 30 «Про організацію відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2021 році».


12. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – сектор оборонної роботи апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (М. Саманів).

13. Співвиконавцям щопіврічно, до 30 червня та 30 грудня, подавати інформацію про виконання розпорядження головному відповідальному виконавцю для її узагальнення.

14. Головному відповідальному виконавцю інформувати керівництво Івано-Франківської облдержадміністрації про виконання цього розпорядження відповідно до 05 липня та 05 січня.

15. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.Голова облдержадміністрації                                           Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux