Розпорядження ОДА
Київ
Про організацію підготовки слухачів у навчально-методичному центрі Івано-Франківської області у 2022 році

Про організацію підготовки

слухачів у навчально-методичному

центрі Івано-Франківської

області у 2022 році


Відповідно до статті 91 Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» (із змінами), від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (із змінами), наказу Міністерства внутрішніх справ України від 16 жовтня 2018 року № 835 «Про затвердження Типового положення про територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 листопада 2018 року за № 1256/32708, з метою якісного проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту:


1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2022 навчальний рік (додається).

2. Головам райдержадміністрацій, керівникам обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, керівникам підприємств, установ та організацій Івано-Франківської області:

2.1. Забезпечити своєчасне направлення слухачів на навчання згідно з планом комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області.

2.2. Організувати ведення обліку осіб, які зобов’язані проходити функціональне навчання.

2.3. На підставі визначеної щорічної потреби в навчанні та періодичності його проведення подати до 01 серпня 2022 року до управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації заявку на навчання керівного складу та фахівців у 2023 році.

3. Рекомендувати міським, селищним та сільським головам забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Рекомендувати головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) забезпечити контроль за дотриманням періодичності проходження навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, та вживати заходів щодо усунення виявлених недоліків, про що інформувати Івано-Франківську облдержадміністрацію щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним.

5. Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області (Р. Борисюк):

5.1. Забезпечити проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, та спеціальну підготовку осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на Івано-Франківських та Калуських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ-ї категорії, навчально-консультаційних пунктах у містах Городенці, Бурштині, Коломиї і Яремче.

5.2. Про результати виконання плану комплектування інформувати управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький) щоквартально до 05 числа місяця, наступного за звітним.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця — управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

7. Головному відповідальному виконавцю інформувати про виконання завдань Івано-Франківську облдержадміністрацію щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.


Голова

облдержадміністрації                                    Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux