Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 30 грудня 2021 р. № 590
Київ
Про організацію особистого прийому громадян керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації

Про організацію особистого 

прийому громадян керівництвом 

Івано-Франківської облдержадміністрації


Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, керуючись статтею 40 Конституції України, законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про звернення громадян”:


1. Затвердити графік особистого прийому громадян керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації (додається).

2. Відділу роботи із зверненнями громадян апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Балкова) оприлюднити графік особистого прийому громадян керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації на офіційному вебсайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

3. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій в Івано-Франківській області інформувати населення про проведення особистих прийомів громадян в Івано-Франківській облдержадміністрації.

4. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам Івано-Франківської області, керівникам обласних установ, організацій, об’єднань та підприємств забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 3 цього розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 09.10.2020 № 530 “Про організацію особистих прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації”.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ роботи із зверненнями громадян апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Балкова).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської облдержадміністрації І. Тимчук.


Голова облдержадміністрації                                                  Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux