Розпорядження ОДА
Київ
Про охорону водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони вилову водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області у 2023 році


Про охорону водних

біоресурсів під час весняно-

літньої нерестової заборони

вилову водних біоресурсів у

рибогосподарських водних

об’єктах Івано-Франківської

області у 2023 році

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”, “Про тваринний світ”, беручи до уваги наказ Управління Державного агентства меліорації та рибного госпо­дарства у Івано-Франківській області від 27 березня 2023 року № 11 “Про встановлення весняно-літньої заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області у 2023 році”, з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах загального користування Івано-Франківської області:

1. Рекомендувати Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький):

1.1. Розробити та затвердити до 05 квітня 2023 року план заходів з охорони водних біоресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони вилову водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області у 2023 році і забезпечити його виконання.

1.2. Довести до відома підприємств, установ, організацій і громадян, які здійснюють будь-яку діяльність, що впливає або може вплинути на умови розмноження водних біоресурсів, про встановлення строків нерестової заборони вилову водних біоресурсів та режим обмежень вилову риби, інших водних біоресурсів на період нересту і пересування в цей період плавзасобів на водних об’єктах Івано-Франківської області.

1.3. Інформувати Івано-Франківську обласну державну (військову) адміністрацію про хід весняно-літньої нерестової заборони вилову водних біоресурсів щомісячно, до 05 числа місяця, наступного за звітним, з травня до червня 2023 року.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця –Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький).

3. Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький) до 28 червня 2023 року подати узагальнену інформацію про результати виконання плану заходів з весняно-літньої заборони вилову водних біоресурсів у 2023 році.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux