Розпорядження ОДА
від 06 жовтня 2022 р. № 371
Київ
Про охорону нерестуючої форелі

Про охорону нерестуючої 

форелі 


Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”, “Про тваринний світ”, беручи до уваги наказ Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області від 14 вересня 2022 року № 20 “Про встановлення нерестової заборони на рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області на час нересту та інкубації ікри струмкової форелі”, з метою створення сприятливих умов для міграції та осіннього нересту струмкової форелі, охорони нерестовищ і середовища її існування, збільшення запасів цінного виду риб – струмкової форелі:

1. Рекомендувати Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький):

1.1. Розробити та затвердити до 10 жовтня 2022 року план заходів з охорони нерестуючої форелі у 2022-2023 роках і забезпечити його виконання.

1.2. Довести до відома підприємств, установ, організацій і громадян, які здійснюють будь-яку діяльність, що впливає або може вплинути на умови розмноження нерестуючої форелі, про встановлення строків нерестової заборони вилову струмкової форелі.

1.3. Інформувати Івано-Франківську обласну військову адміністрацію (Івано-Франківську обласну державну адміністрацію) про хід нерестової заборони з вилову струмкової форелі щомісячно, до 05 числа місяця, наступного за звітним, з листопада 2022 року до березня 2023 року.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький).

3. Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Івано-Франківській області (Л. Стрембіцький) до 01 березня 2023 року подати узагальнену інформацію про результати виконання заходів нерестової заборони з вилову струмкової форелі у 2022-2023 роках.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 12 жовтня 2021 року № 389 “Про охорону нерестуючої форелі”.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                         Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux