Київ
Про новий склад обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Про новий склад обласного

комітету забезпечення 

доступності осіб з інвалідністю

та інших маломобільних груп 

населення до об’єктів соціальної

та інженерно-транспортної 

інфраструктури Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», спільного наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України та Міністерства праці та соціальної політики України від 08.09.2006 № 300/339 «Про затвердження Типового положення про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури», керуючись розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 07.02.2020 № 68 «Про забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури» (зі змінами, внесеними розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 12.04.2021 № 122) та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Затвердити склад обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 02.04.2021 № 108 «Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації від 07.02.2020 № 68».

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                         Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux