Розпорядження ОДА
Юридичний департамент ОДА, від 28 січня 2022 р. № 23
Київ
Про надання фізичній особі-підприємцю Шкрібляку Віталію Володимировичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державної власності з метою подальшої передачі в оренду

Про надання фізичній особі-підприємцю 

Шкрібляку Віталію Володимировичу 

дозволу на розроблення проекту 

землеустрою щодо відведення земельної 

ділянки державної власності з метою 

подальшої передачі в орендуВідповідно до статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 20, 92, 122, 123, 149 Земельного кодексу України, Закону України від 06.09.2012 № 5245-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Закону України «Про землеустрій», враховуючи інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна від 20.01.2022 № 295533033 та № 295532914, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Шкрібляка Віталія Володимировича від 30.12.2021:


1. Надати фізичній особі-підприємцю Шкрібляку Віталію Володимировичу дозвіл на розроблення, з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га (землі державної власності лісогосподарського призначення), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства «Солотвинське лісове господарство» (Богородчанське лісництво, квартал 27, виділ 24), розташованої за межами населеного пункту с. Підгір’я Богородчанської селищної територіальної громади Івано-Франківського району, з подальшим вилученням і передачею її фізичній особі-підприємцю Шкрібляку Віталію Володимировичу в оренду зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку.

2. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – юридичний департамент Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Темех).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.Голова облдержадміністрації                                                       Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux