Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 02 квітня 2024 р. № 145
Київ
Про надання доступу до інформаційно-аналітичної системи головного розпорядника коштів

Про надання доступу до

інформаційно-аналітичної системи

головного розпорядника коштів 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги», «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах», Бюджетного кодексу України, указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2023 № 798 «Про затвердження Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.11.2021 № 1467-р «Про схвалення Стратегії здійснення цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації системи управління державними фінансами на період до 2025 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації» та наказу Міністерства фінансів України від 26.03.2024 № 146 «Про затвердження Методичних рекомендацій для здійснення реєстрації учасників бюджетного процесу на рівні державного бюджету в автоматизованій інформаційній системі онлайн-взаємодії з розпорядниками коштів державного бюджету», враховуючи лист Міністерства фінансів України від 27.03.2024 № 20020-03-2/10509 :

1. Визначити департамент фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідальним за функціонування автоматизованої інформаційної системи онлайн-взаємодії з розпорядниками коштів державного бюджету АІС «ГРК-ВЕБ» (далі АІС «ГРК-ВЕБ»).

2. Делегувати повноваження щодо роботи в електронному кабінеті Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації в АІС «ГРК-ВЕБ» користувачу електронного кабінету департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації в АІС «ГРК-ВЕБ» начальнику відділу фінансів органів влади управління фінансів органів влади та інформаційного забезпечення департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації Рудковській Світлані Мирославівні.

3. Покласти обов’язки з адміністрування електронного кабінету Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації в АІС «ГРК-ВЕБ» на начальника відділу фінансів органів влади управління фінансів органів влади та інформаційного забезпечення департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації Рудковську Світлану Мирославівну.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Соколик).

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної державної

адміністрації начальник

обласної військової адміністрації                       Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux