Розпорядження ОДА
Київ
Про готовність органів управління, сил та засобів цивільного захисту Івано-Франківської області до дій під час пропуску льодоходу, повені і паводків у 2023 році

Про готовність органів управління, 

сил та засобів цивільного захисту 

Івано-Франківської області до 

дій під час пропуску льодоходу,

повені і паводків у 2023 році


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 2 розділу ІІ протоколу засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.12.2022 № 11, з метою забезпечення готовності органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підпорядкованих їм сил і засобів до дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, повені і паводків:


1. Затвердити План заходів органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2023 році (далі – План заходів), що додається.

2. Начальникам районних військових адміністрацій (головам районних державних адміністрацій) Івано-Франківської області забезпечити виконання Плану заходів та розроблення на місцях планів організаційних і практичних заходів щодо безпечного пропуску можливого льодоходу, повені та паводків у 2023 році.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Івано-Франківської області забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

5. Співвиконавцям розпорядження інформацію про виконання

завдань подавати головному відповідальному виконавцю у терміни, зазначені у кожному пункті Плану заходів, для подальшого узагальнення та інформування керівництва Івано-Франківської облдержадміністрації. Остаточну інформацію подати до 25.12.2023.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                   Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux