Розпорядження ОДА
Київ
Про делегування повноважень щодо укладення охоронних договорів

Про делегування повноважень щодо 

укладення охоронних договорів

Відповідно до статей 16, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини першої статті 3, пункту 17 частини першої, пункту 11 частини другої статті 6 Закону України «Про охорону культурної спадщини», з метою забезпечення належної реалізації державної політики у сфері охорони культурної спадщини і здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини в області:

1. Делегувати Верховинській, Івано-Франківській, Надвірнянській, Калуській, Коломийській, Косівській районним державним (військовим) адміністраціям Івано-Франківської області повноваження у сфері охорони культурної спадщини, а саме: укладення охоронних договорів на пам’ятки культурної спадщини, які знаходяться під охороною держави відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

2. Районним державним (військовим) адміністраціям Івано-Франківської області:

2.1. Забезпечити укладення охоронних договорів на пам’ятки культурної спадщини у порядку, визначеному чинним законодавством.

2.2. Забезпечити охорону об’єктів культурної спадщини згідно з повноваженнями, визначеними Законом України «Про охорону культурної спадщини».

2.3. Інформувати управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації про проведену роботу щопіврічно до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак).

4. Головному відповідальному виконавцю інформувати керівництво Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації про виконання розпорядження щопіврічно до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                  Світлана ОНИЩУК
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux