Розпорядження ОДА
від 09 серпня 2022 р. № 264
Київ
Про безперебійне забезпечення потреб системи охорони здоров’я Івано-Франківської області та України донорською кров’ю та компонентами крові

Про безперебійне забезпечення

потреб системи охорони здоров’я 

Івано-Франківської області та України 

донорською кров’ю та компонентами крові

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.02.2022 № 185-р «Про затвердження обсягів обов’язкового забезпечення потреб системи охорони здоров’я України донорською кров’ю, компонентами та препаратами крові на 2022 рік з урахуванням їх відповідних резервів», враховуючи лист Міністерства охорони здоров’я України від 16.04.2022 № 26-04/8552/2-22:

 1. Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Дмитренко) спільно з комунальним некомерційним підприємством «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради» (І. Дожджанюк) забезпечити потреби системи охорони здоров’я Івано-Франківської області та України в донорській крові та компонентах крові з урахуванням необхідності створення їх відповідних резервів для виконання завдань та протокольних рішень, доведених оперативним штабом Міністерства охорони здоров’я України.
 2. Начальникам районних військових адміністрацій (головам районних державних адміністрацій) призначити відповідальних осіб для координації роботи із залучення 40-50 донорів один раз на два місяці для добровільного безоплатного донорства крові у відповідних районах Івано-Франківської області.
 3. Відповідальним особам районних військових адміністрацій (районних державних адміністрацій) з 10 серпня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану забезпечити організацію проведення в кожному районі Івано-Франківської області виїзних днів донора за участю бригади спеціалістів комунального некомерційного підприємства «Прикарпатський обласний центр служби крові Івано-Франківської обласної ради».
 4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Дмитренко).
 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

 

 Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації Світлана ОНИЩУК
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux