Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради від 29.02.2008 року № 95/43-р “Про заснування стипендій відомим діячам освіти, охорони здоров’я та культури і мистецтв” (зі змінами) оголошується прийом клопотань на призначення щорічної стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтв у 2024 році:
щорічна стипендія голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради відомим діячам культури і мистецтв є матеріальним стимулюванням за особистий вклад у реалізацію державної політики в галузі культури, вагомі досягнення у професійній діяльності, збереженні та пропаганді духовної спадщини, розвитку національних ідей, а також адресною фінансовою підтримкою для відомих працівників, які перебувають на пенсії;
клопотання про встановлення стипендії подають керівники обласних закладів, районних і міських управлінь культури за погодженням із відповідними профспілковими організаціями в управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації не пізніше 1 січня щорічно. До клопотання про встановлення стипендії додається характеристика на претендента із зазначенням конкретних особливих заслуг;
стипендії можуть призначатися повторно.
Прохання:
– до клопотань та творчих характеристик на претендентів, які подаються вперше, додавати копії паспорту та ідентифікаційного коду.
– при підготовці подання документів на претендента просимо обов’язково врахувати наступне:
виплата стипендії здійснюється через філію банку “Приватбанк”;
стипендія є іменною, всі банківські документи оформляються виключно на прізвище претендента (список претендентів затверджується окремим спільним розпорядженням облдержадміністрації та обласної ради) і кошти перераховуються на особистий рахунок претендента;
– у зв’язку з обмеженим фінансуванням, від установи подавати не більше двох осіб.
Клопотання приймаються з 01.12.2023 до 29.12.2023 року
за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації,
каб. 541 тел. – (034-2)-55-21-56