Оголошення
від 25 липня 2023 р.
Київ
Навчальний онлайн-курс управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг

Міністерство соціальної політики інформує, що з 17 липня 2023 року на Платформі соціальної освіти розміщено навчальний онлайн-курс ,,Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг” (далі – навчальний онлайн-курс), розроблений проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (далі – проект SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., у співпраці з Міністерством соціальної політики.

Навчання з набуття навичок управління стресом популяризується представництвом Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) в Україні і є частиною Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованою першою леді України Оленою Зеленською.

Мінсоцполітики бере участь у реалізації цієї ініціативи, організувавши навчання тренерів із числа працівників регіональних центрів соціальних служб у липні 2022 року та поширюючи навчання навичок управління стресом через мережу надавачів соціальних послуг у територіальних громадах.

За підтримки проєкту SURGe у співпраці з Міністерством соціальної політики з жовтня 2022 року по січень 2023 року відбувалась апробація впровадження навчання навичкам управління стресом у практику соціальної роботи та надання соціальних послуг у територіальних громадах 5 областей: Вінницька, Закарпатська, Львівська, Хмельницька, Чернівецька. За результатами апробації виявлено потребу фахівців соціальної сфери у конкретних прикладах соціальних послуг, в рамках яких можливе проведення даного навчання і способів обліку проведеної роботи з урахуванням наявної документації. Враховуючи потреби фахівців у наданні додаткової інформації для застосування навичок управління стресом було підготовлено навчальний онлайн-курс.

Мета навчального онлайн-курсу – представити підходи та можливості для запровадження навчання навичок управління стресом за програмою ВООЗ для осіб та груп у практику соціальної роботи та надання соціальних послуг.

Навчальний онлайн-курс рекомендований фахівцям із соціальної роботи, соціальним працівникам, психологам надавачів соціальних послуг комунального та недержавного секторів, які пройшли навчання навичок управління стресом як тренери чи фасилітатори за курсом “Самодопомога Плюс: груповий курс управління стресом для дорослих” або опанували посібник для індивідуальної роботи “Важливі навички в період стресу: ілюстроване керівництво”.

Навчальний онлайн-курс “Навчання навичок управління стресом у практиці соціальної роботи та надання соціальних послуг” доступний на Платформі соціальної освіти.

Платформа доступна за посиланням: https://socialacademy.gov.ua.

Презентацію навчальної Платформи соціальної освіти можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MfdrfcZY5u4&t=730s.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux