20 квітня розпочався другий етап Всеукраїнського соціального проєкту для дітей з озеленення українських шкіл Flowers4school. Його мета — перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя. Організатори благодійної ініціативи планують висадити по 10 тисяч тюльпанів у кожній школі України.
За перший етап проєкту, у 2022 році, закуплено понад 5 млн цибулин весняних квітів, які висаджені у 10 082 навчальних закладах. До озеленення шкіл долучилися громади 119 районів із 24 областей.
Проєкт “Квіти для школи” має не лише естетичну цінність, а й важливу освітньо-психологічну роль, адже висаджування рослин і догляд за ними позитивно впливає на психічний стан, знижуючи рівень стресу в дітей різного віку. Такий метод, наприклад, інтегрований у шкільну систему Нідерландів і дає гарні результати.
Особливо запрошуємо до співпраці вчителів. Як провідники всього нового й прогресивного, як люди, що несуть світло й знання, ви можете стати амбасадорами проєкту “Квіти для школи”, аби разом з нами творити для учнів щасливе дитинство.
Як кожній школі зібрати 10 тис. тюльпанів?
Увага: Заохочуйте всіх брати участь у цій ініціативі й переказувати кошти не лише на свій навчальний заклад, а й загалом на школи України, адже діти у прифронтових і щойно звільнених територіях як ніхто потребують краси й нашої турботи.
Додаткова інформація про проєкт тут.
Контактна пошта для зв`язку: school@flowers4school.com