Команда Карпатського національного університету імені Василя Стефаника стала переможницею фінального етапу проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу серед студенток сезону 2025/2026.
У напружених поєдинках спортсменки продемонстрували характер, командну єдність, високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Завдяки злагодженій грі баскетболістки здобули чемпіонський титул і гідно представили Івано-Франківщину на всеукраїнській арені.
Щирі вітання спортсменкам, тренеру Юрію Процюку, керівництву університету та всім, хто щоденно підтримує розвиток спорту й допомагає досягати таких результатів.
Нових перемог, рекордів та підкорення спортивних вершин!