У Центрі національного спротиву успішно завершено повноцінну 48-годинну програму навчання студентів Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Національна безпека».
Участь у програмі взяли 38 студентів, які протягом усього курсу продемонстрували високий рівень дисципліни, організованості та відповідального ставлення до навчання. Це були насичені, інтенсивні та максимально практичні заняття, що вимагали витримки, концентрації та повної віддачі.
Варто відзначити високий рівень мотивації учасників, їхню зацікавленість у професійному розвитку та готовність опановувати нові знання і практичні навички, необхідні для ефективних дій у складних і небезпечних умовах.
Висловлюємо вдячність учасникам за довіру, наполегливість та відповідальне ставлення до підготовки. Спільними зусиллями формуємо команду, здатну впевнено, професійно та рішуче діяти в умовах будь-яких викликів.
Працюємо далі.
#національний_спротив







