У Рогатинській громаді вшанували захисника України – молодшого сержанта Назара Скорбача. Йому вручили нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» та відзнаку Міністерства оборони України «За поранення».
Назар став на захист України в березні 2022 року. Він проходив службу командиром відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів у складі 71-ї окремої єгерської бригади ДШВ, брав участь у боях на Покровському та Авдіївському напрямках.
У червні 2025 року під час виконання бойового завдання на Сумщині отримав поранення, але залишився вірним присязі та Україні.
Нагороди на грудях Назара – це не лише відзнаки. Це символ мужності, витримки та ціни, яку українські воїни щодня платять за нашу свободу.
Дякуємо за службу і захист України!