За дорученням Президента України Володимира Зеленського команда обласної військової адміністрації продовжує системну роботу над посиленням стійкості громад Прикарпаття


Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. 

Сьогодні відбулася зустріч із головами територіальних громад Косівського району – Кутської, Рожнівської, Космацької, Косівської та Яблунівської.

Серед ключових питань – стан доріг.

Так, у Кутській громаді проходить дорога державного значення, окремі ділянки якої в критичному стані через тривалу відсутність ремонтів. За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури в області, за наявності фінансування, цього року планується проведення робіт на найбільш проблемних відрізках. В умовах війни безумовним пріоритетом залишається спрямування фінансового ресурсу на обороноздатність держави. 

Окремо зупинились на питанні формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти в Кутській громаді. Рішення щодо її трансформації наразі готується до розгляду на сесії селищної ради у травні.

В Яблунівській громаді порушили питання оновлення обладнання в місцевій лікарні – йдеться про сучасний рентген-апарат.

У Рожнівській громаді, зокрема в селі Хімчин, нема аптеки. Тож є потреба включити цей населений пункт у маршрут виїзних мобільних аптек, які працюють в області та забезпечують населення медичними препаратами. 

Структурні підрозділи отримали відповідні доручення опрацювати озвучені питання та сприяти з їхнім врегулюванням. 

«Працюємо в тісній координації задля підсилення громад, підтримки людей», – зазначила керівниця області.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux