На Прикарпатті зростає зацікавленість молодих людей у державних послугах із працевлаштування. Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
За її словами, від початку року обласним центром зайнятості надано послуги майже 8,4 тисячі молодих людей. Із них близько 6 тисяч уже працевлаштовано. Крім того, 804 особи пройшли професійне навчання, ще 60 молодих людей отримали ваучери на навчання. 51 учасник скористався можливістю отримати мікрогрант для розвитку власної справи.
Світлана Онищук також зазначила, що вперше з 2022 року в Україні зафіксовано зростання кількості молоді, яка звертається до Державної служби зайнятості з питань працевлаштування.
Загалом у 2025 році в Україні послугами служби зайнятості скористалися вже 150 тисяч молодих людей. Із них майже 73 тисячі отримали роботу, 14,3 тисячі проходили навчання, 2,1 тисячі отримали ваучери на здобуття нової професії. Також 4 тисячі молодих людей отримали фінансування на реалізацію бізнес-проєктів у межах програми мікрогрантів «Власна справа».
В обласній військовій адміністрації наголошують, що підтримка зайнятості молоді та розвиток підприємницьких ініціатив є важливими складовими економічної стійкості регіону.