Сьогодні у Народному домі «Просвіта» Івано-Франківська відбулася диспут-зустріч науковців з молоддю Прикарпаття на тему: «Конституція України, права і обов’язки молодого покоління, реалії військового стану».
До розмови долучився і заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник, який наголосив на важливості відзначення та вагомості самого свята Дня Конституції України.
«27 років тому Верховна Рада України від імені Українського народу прийняла Конституцію України –головний нормативно-правовий акт держави. Він став основою єднання українського суспільства. В умовах воєнної агресії та численних злочинів рашистів, цінності, які закладені в Основному Законі, для кожного з нас набувають ще вагомішого і більш глибинного змісту, оскільки ми вкотре змушені відстоювати у збройній боротьбі з одвічним нашим ворогом своє життя і свій вибір, у той час як московська влада продовжує спроби привласнити українську історію, відібрати наші надбання, наших людей, дітей, майбутнє. Але ми успішно протистоїмо агресору, який зневажає юридичні норми, міжнародне право, і за підтримки світового співтовариства наближаємо нашу Перемогу, услід за якою обов’язково відбудеться притягнення до відповідальності держави-терориста», - зазначив під час виступу Вадим Созоник.