За підтримки проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» з 14 по 18 cерпня в Заболотівській селищній раді відбувається семінар-тренінг на тему: «Інструменти діалогу та комунікації в громаді для ефективних рішень її розвитку».
До складу учасників навчання увійшли представники Всеукраїнської асоціації громад пілотних громад з 5 областей України – Київської, Вінницької, Полтавської, Одеської та Івано-Франківської областей. В свою чергу Прикарпаття представляють фахівці з Заболотівської та Городенківської громад.
Участь у заході прийняв заступник директора департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації -начальник управління бухгалтерського обліку та розвитку сільських територій Володимир Сірко, який доповів про роль профільних підрозділів обласної державної адміністрації у сільському розвитку, перспективи та напрямки подальшої співпраці і комунікації аграрного департаменту облдержадміністрації з територіальними громадами Івано-Франківщини .
Учасники семінару діляться думками, вивчають комунікативні практики для побудови діалогу, складові успішного процесу вироблення і прийняття рішень за допомогою діалогових інструментів.
Тиждень є насиченим та продуктивним, представники зі всієї України мають змогу, окрім отримання теоретичних знань, ознайомитись з Заболотівською громадою, відвідають провідних агровиробників та виробників крафтової продукції із метою ознайомлення з їх досвідом досягнення успіху.