В обласному центрі відзначили 30-ту річницю Конституції України та День державної служби


Цього тижня в Україні відзначають два свята – День Конституції та День державної служби. Із цієї нагоди сьогодні в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулася  урочиста академія. У ній взяла участь голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, керуючий справами обласної ради Михайло Королик, представники органів державної влади, силових структур, духовенства, військовослужбовці, родини Героїв та безвісти зниклих Захисників і громадськість.

Захід розпочали із вшанування хвилиною мовчання загиблих в російсько-українській війні.

«30 років тому в столиці прийняли закон нашої держави – Конституцію. Це фундамент нашої незалежності, державності, свободи. А головне – це право українців визначати своє майбутнє, розвиток України. Захисники і захисниці щодня борються за ті норми, які закріплені Конституцією», – підкреслила Світлана Онищук.

Керівниця області зазначила, що сьогодні багато держслужбовців на фронті боронять країну.

У рамках урочистостей Світлана Онищук разом з Михайлом Короликом вручили державні нагороди, почесні звання та відзнаки.

Нагадаємо, що Конституція України була ухвалена 28 червня 1996 року й цьогоріч ми відзначаємо її 30-ту річницю.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux