Цього тижня в Україні відзначають два свята – День Конституції та День державної служби. Із цієї нагоди сьогодні в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулася урочиста академія. У ній взяла участь голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, керуючий справами обласної ради Михайло Королик, представники органів державної влади, силових структур, духовенства, військовослужбовці, родини Героїв та безвісти зниклих Захисників і громадськість.
Захід розпочали із вшанування хвилиною мовчання загиблих в російсько-українській війні.
«30 років тому в столиці прийняли закон нашої держави – Конституцію. Це фундамент нашої незалежності, державності, свободи. А головне – це право українців визначати своє майбутнє, розвиток України. Захисники і захисниці щодня борються за ті норми, які закріплені Конституцією», – підкреслила Світлана Онищук.
Керівниця області зазначила, що сьогодні багато держслужбовців на фронті боронять країну.
У рамках урочистостей Світлана Онищук разом з Михайлом Короликом вручили державні нагороди, почесні звання та відзнаки.
Нагадаємо, що Конституція України була ухвалена 28 червня 1996 року й цьогоріч ми відзначаємо її 30-ту річницю.