За підтримки голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук в Івано-Франківську розпочався другий благодійний аукціон, спрямований на допомогу Збройним силам України. Захід відкрили спільною молитвою та хвилиною мовчання за полеглими на війні Героями.
Очільниця Прикарпаття подякувала учасникам та гостям заходу за підтримку та допомогу у проведенні аукціону.
До слова, під час аукціону буде представлено 51 лот.
«Вірю, що всі вони будуть реалізовані. А за виручені кошти ми значно підсилимо наших бійців на передовій», - підкреслила керівниця області.