У столиці завершився всеукраїнський етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024
опубліковано 18 червня 2024 року о 17:06

Кілька місяців багатогодинних тренувань, відчайдушних поєдинків на спортивних майданчиках та вир емоцій позаду.

Серед кращих в Україні команд і наші діти з Калуського ліцею №6, які здобули бронзу зі спортивного орієнтування.

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Слова вдячності Президентові України Володимиру Зеленському, який ініціював масштабний проєкт, об’єднавши на спортивних майданчиках близько трьохсот тисяч українських школярів.

До речі, на Прикарпатті у «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» взяли участь 1718 команд, були представлені майже пів тисячі освітніх закладів зі всіх територіальних громад.

«Вітаю наших переможців та усіх, хто долучився до цього масштабного спортивного дійства!

Ви пройшли непростий шлях і продемонстрували гідну боротьбу, злагоджену командну роботу, вразили своєю майстерністю на спортивних майданчиках навіть досвідчених суддів!

Так тримати. І до нових спортивних перемог у новому сезоні!», - підкреслила керівниця області.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux