У Єзуполі відбувся семінар-практикум для керівників служб у справах дітей територіальних громад району

Івано-Франківська РДА, опубліковано 21 листопада 2024 року о 10:00

Напередодні відзначення Всесвітнього Дня дитини та 35-річчя прийняття Конвенції ООН про права дитини в Єзупільській селищній територіальній громаді пройшов районний семінар-практикум «Забезпечення захисту прав та найкращих інтересів дітей у територіальних громадах» для керівників служб у справах дітей міських, селищних та сільських рад Івано-Франківського району.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися представники Івано-Франківської районної державної адміністрації, відділу соціально-правового захисту дітей та профілактики бездоглядності служби в справах дітей обласної державної адміністрації, Єзупільської селищної ради.

Спікерами теоретичної частини семінару виступили представники Івано-Франківської окружної прокуратури Івано-Франківської області, відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області, сектору здійснення державного контролю за дотриманням прав дітей Головного управління Національної соціальної сервісної служби в Івано-Франківській області.

Під час теоретичної частини семінару учасники ознайомилися з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини та Закону України «Про охорону дитинства», особливостями виконання функцій Ювенального прокурора та Ювенальної превенції щодо забезпечення захисту прав дітей, способами врахування, критеріями оцінки та шляхів забезпечення найкращих інтересів дитини.

Під час практичної частини учасники у формі ділової гри розглянули правові засади та принципи роботи Комісії з питань захисту прав дитини, підготовки матеріалів для розгляду їх на засіданнях комісії, а також ознайомилися з діяльністю органу опіки та піклування, служби у справах дітей Єзупільської селищної ради.

На завершення семінару керівники служб у справах дітей територіальних громад району відвідали Єзупільський краєзнавчий музей, де ознайомилися з експозиціями музею, у яких відображена історія та сьогодення селища, меморіальну кімнату Володимира Войцюка, відомого мецената, члена спілки краєзнавців Прикарпаття, завдяки якому в селищі споруджені пам’ятники Тарасові Шевченку, Іванові Франку, Памві Беринді – укладачу першого українського словника, уродженцю селища Єзупіль.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux