Світлана Онищук: У Музеї мистецтв Прикарпаття запрацювала персональна виставка заслуженого художника України Юрія Пацана

Вперше жителі та гості нашого краю мають можливість побачити роботи столичного митця. До слова, деякі з його полотен уже в колекціях учасників  благодійних аукціонів, які провели на підтримку українського війська.  Про це розповіла Світлана Онищук  на офіційній сторінці у мережі "Фейсбук".

Світлана Онищук привітала пана Юрія з відкриттям персональної виставки, на якій експонується 17 картин. Його полотна наповнені природними барвами, бо зображують мальовничі місця, які в автора викликають найтепліші емоціі. І це дуже відчутно. 

Варто зазначити, що Юрій Пацан – сам з Київщини, де очолює обласну організацію творчості людей з інвалідністю. Є ліквідатором аварії на ЧАЕС. Останнє десятиліття активно творить. За цей час його картини мали змогу побачити відвідувачі всеукраїнських та міжнародних виставок. 

"Вірю, що роботи пана Юрія сподобаються і прикарпатським поціновувачам прекрасного, - зазначила очільниця області. - Культура – це наша зброя. Сьогодні це демонструють і митці, які активно підтримують наших захисників та наближають перемогу України".

В єдності – наша сила! 

В єдності здолаємо всі виклики сьогодення!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux