На цьому наголосила голова обласної державної адміністрації - начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
"На рівні держави і нашої області ефективно втілюється ветеранська політика, створенні управління з тих людей, які брали участь у бойових діях. В Івано-Франківській області таке управління очолює бойовий захисник, який був безпосередньо на фронті", - зазначила очільниця Прикарпаття.