У Польщі на 19th Taekwon-Do Mazovia Masters Cup 2025 виступила команда Івано-Франківської ДЮСШ №1 «Solovey Team». Загалом турнір зібрав майже 600 учасників із 6 країн (Грузія, Латвія, Польща, Словаччина, Швеція, Україна).
У підсумку команда Прикарпаття посіла перше загальнокомандне місце. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
У Чорногорії на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат прикарпатець Олександр Томич у ваговій категорії 75 кг посів 3 місце. Наш земляк тренується під керівництвом Романа Федіва.
На чемпіонаті України з вільної боротьби U-13 у Хмельницькому спортсмени з Івано-Франківщини здобули низку нагород.
Серед дівчат:
Серед молодших юнаків:
«Вітаю спортсменів та їхніх наставників із вагомими здобутками! Нехай кожна перемога стане кроком до ще більших спортивних звершень!» – зазначила очільниця Прикарпаття.