«На початку війни на Івано-Франківщину евакуювалися понад три десятки підприємств. Водночас Прикарпаття стало прихистком для людей, які працюють над реалізацією соціальних проєктів, ініціатив. Вони приїхали із тих областей України, де ведуться бойові дії. Перебуваючи в центрі для дітей із порушенням розвитку, згадаю про його історію – це насамперед особиста історія пані Олени та пана Дениса, батьків чудового лева, хлопчика з аутизмом. У 2014 їм довелося переїхати із Донецька до Харкова, де вони відкрили центр та школу для особливих дітей. А з початком повномасштабної війни росії проти нашої держави, вони знайшли прихисток на Прикарпатті», - розповіла Світлана Онищук.
Світлана Онищук, зауважила, що робота Харківського центру для дітей із особливими потребами в Івано-Франківську, а ми зі своєї сторони сприяємо налагодженню його діяльності.