Світлана Онищук: Тільки у живому спілкуванні можна знайти шляхи розв’язання проблемних питань

Про ефективне використання державного майна в області, забезпечення прийняття функцій з управління майном та приватизацію йшлося на щотижневій нараді, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Світлани Онищук.

Упродовж останніх років робота по приватизації здійснювалася безпланово, безсистемно та без будь-якої послідовності. Однак на сьогодні підходи до ефективності приватизації кардинально змінені. Приватизація – це заробіток для держави кожного дня у вигляді податків та інших доходів, якій йдуть до бюджетів. Всі об’єкти приватизації поділяються на об’єкти великої і малої приватизації. Мала приватизація це не тільки об’єкти нерухомості, але окремо взяте майно загально вартість якого не перевищує 250 млн гривень.

«Система управління державною власністю власності вже тривалий час  потребує реформування. На території області знаходиться 11 407 об’єктів державної власності, які перебувають на балансах 298 юридичних та фізичних осіб. Найбільші балансоутримувачі - АТ «Укртрансгаз», ПАТ «Укрзалізниця», Держпродспоживслужба, Державне агентство лісових ресурсів України, ПАТ «Укрзалізниця», Державне агентство водних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, обласні та районні державні адміністрації», - розповів директор департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва.


Зауважувалось,що робочими групами до складу яких входять представники органів виконавчої влади та органів управління проведені перевірки 1033 об’єктів  державного майна, виявлено, що 118 з них не використовуються балансоутримувачами.

Важливо, що на даний час ці продажі відбуваються через систему Prozorro. Фонд Держмайна України в области зафіксував 61 об’єкт малої приватизації та забезпечив приватизацію 26 об’єктів, від їх продажів до Державного бюджету надійшло близько 11 млн гривень.

Обговорювали робочі питання з передачі державного майна від новостворених районних державних адміністрацій до центрів надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування.


За результатами розгляду даного питання Світлана Онищук доручила відповідним структурним підрозділам ОДА зустрітися з головами територіальних громад щодо врегулювання майнових питань та використання виробничих і адміністративних приміщень.


«Тільки у живому спілкуванні, діалозі можна знайти істину, шляхи розв’язання проблемних питань», – наголосила очільниця Прикарпаття.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux