Світлана Онищук привітала прикарпатських чемпіонів і призерів змагань з таеквон-До, пауерліфтингу, а також переможців Дефлімпійських ігор-2021

У приміщенні Університеті Короля Данила відбулася урочиста церемонія нагородження чемпіонів і призерів змагань із таеквон-До, пауерліфтингу, а також переможців Дефлімпійських ігор-2021. Привітала спортсменів і їх тренерів голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Сьогодні маю за честь поздоровити вас із перемогами на спортивних змаганнях та побажати нових звершень на спортивних аренах Європи та світу, - звернулася до спортсменів та тренерів очільниця області. – Своїми перемогами ви прославляєте наш край, рідну країну і у такий складний для нас час демонструєте незламність українського духу та сили волі. Віримо, що ближчим часом Україна переможе і московську орду, і всі ми будемо відроджувати нашу державу, кожен своїми талантами та вміннями».

Зазначимо, що із 1 по 15 травня у бразильському місті Катіас -ду-Сул проходили 24-і літні Дефлімпійські ігри-2021. Трьохразовий переможець Дефлімпійських ігор калушанин Назарій Левицький у спортивному орієнтуванні виборов три золоті медалі на дистанціях спринт, естафеті – мікс та чоловічій естафеті. У медальному заліку Україна здобула у Бразилії 138 нагород, з яких 62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових, що є абсолютним рекордом і посіла перше місце серед країн-учасниць. У цьому є і великий внесок прикарпатських спортсменів.

Також перемогу здобули чемпіони Європи з пауерліфтингу, вихованці Івано-Франківської ДЮСШ № 2 – Іванна Голіней, Вікторія Костюк, Дмитро і Віктор Голінеї. Переможцями чемпіонату Європи з таеквон-До стали вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №1 обласної ради під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей – Анна Сірокваша, Кіра Чекіс, Артур Кузьмін і Тимофій Матвійчук.