Мережі АТ «Прикарпаттяобленерго» працюють без зауважень, усі споживачі забезпечені напругою. Навантаження на мережу стабільне та звичне для осінньої пори. Про це йдеться на сторінці «Прикарпаттяобленерго» у соціальній мережі «Фейсбук».
Енергетики постійно моніторять стан мереж. Про усі зміни повідомлятимуть на сторінці обленерго у «Фейсбук». та групах.
«Хоча вимкнення електропостачання не прогнозуються, ворог б‘ється в конвульсіях, тому радимо зарядити гаджети, подбати про запаси води, альтернативні джерела освітлення тощо, - зазначається у повідомленні. - . Причини знеструмлень, якщо вони будуть, дізнавайтесь у чат-боті у Viber: https://cutt.ly/5EREEkY».