Військовослужбовці, які самовільно залишили військову частину до 29 листопада 2024 року, ще мають час до 1 березня 2025 року для повернення на службу. Тоді всі виплати та соціальні гарантії будуть поновлені за 72 години, а військовий зможе перевестись через Армія+ в інший підрозділ за рекомендаційним листом.
Лише за останній тиждень через Армія+ пройшло близько 300 рапортів на повернення на службу. Шлях від створення в застосунку рапорту до поновлення на службі до поновлення на службі займає менше тижня.
«Завдяки Армія+ ми скоротили час на повернення на службу до кількох днів без необхідності зайвих контактів чи особистого подання рапорту. Cвоїми сервісами у смартфоні ми даємо можливість не тільки поновитись, а ще й взяти під контроль свою службу і знайти собі місце, де можна буде приносити максимальну користь», – каже Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони України з питань цифровізації.
Військові, які здійснили СЗЧ до 29 листопада, можуть повернутися на службу до 1 березня 2025 року за спрощеним алгоритмом та поновитись на службі вже протягом трьох днів.
Для цього слід зробити такі кроки:
Після 1 березня теж можна повернутись на службу, проте вже не за цим спрощеним алгоритмом через Армія+. Поновлення на службі у такому разі може зайняти декілька місяців. І до цього моменту грошове забезпечення та інші гарантії не повертаються.