У світі, де щодня триває боротьба за життя, донорство є одним із найцінніших проявів людяності. Кожна донація крові – це шанс на одужання, порятунок і надія для тих, хто опинився у складній ситуації.
За інформацією голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, на Прикарпатті проживає 3563 Почесні донори та 5 Заслужених донорів України. Це люди великого серця, які своїм вчинком щодня доводять: допомагати можна без зайвих слів, просто простягнувши руку підтримки.
Особливо важливою донорська кров є сьогодні – для поранених військовослужбовців, важкохворих дітей, пацієнтів після операцій та всіх, хто потребує невідкладної медичної допомоги.
Світлана Онищук подякувала кожному донору за небайдужість, відповідальність і готовність ділитися найдорожчим заради інших.
«Нехай добро, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею. Міцного здоров’я, благополуччя та миру вам і вашим родинам!» – побажала очільниця Прикарпаття.