У спортивному залі Старолисецького ліцею змагалися юні волейболісти 2009 року народження і молодші за віком. Команда господарів першості перемогла своїх суперників і представлятиме громаду на третьому, районному, етапі Всеукраїнської шкільної ліги. Друге місце посіли гімназисти зі Стебника, третє – учні Лисецького ліцею.
Слід додати, що в рамках «Всеукраїнської шкільної ліги Пліч-о-пліч», крім волейболу, проводяться змагання з баскетболу, міні-футболу, спортивного орієнтування та чирлідингу. У них беруть участь 1718 команд із 480 закладів загальної середньої освіти області.
#scl_ivano_frankivskregion #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl