Прикарпатські аграрії презентували свою продукцію в Києві на виставці «АГРО-2021»
Департамент агропромислового розвитку ОДА, опубліковано 14 червня 2021 року о 11:09

Минулого тижня в Києві, на території «Експоцентр України», відбулася найбільша в Україні та Східній Європі Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2021», яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Експозицію нашої області відвідали керівники Міністерства аграрної політики України, зарубіжні гості, відвідувачі виставки.

Більше двох десятків сільгоспвиробників Івано-Франківщини представили на агропромисловій виставці «Агро-2021» продукцію власного виробництва. Зокрема, голова фермерського господарства «Агроекотехнології» Наталія Романенко презентувала фруктові і овочеві чіпси, сухі натуральні порошки (в тому числі інулін), для виготовлення яких використовується метод сублімації. Приватний підприємець Андрій Рибак, власник торгової марки «Медова спадщина», проводив дегустацію меду та іншої продукції бджільництва.

Про продукти переробки топінамбуру у порошок інсуліну, лікувальні чаї, паливні брикети розповідав зацікавленим відвідувачам експозиції приватний підприємець Василь Стеф’юк, який займається вирощуванням топінамбуру не лише у нашій області, а і за її межами.

Особливий інтерес відвідувачі експозиції області виявляли до крафтової продукції, яка крім того є екологічно чистою. А це – різноманітні види коров’ячих, овечих та козиних сирів та бринза, виготовлені ТОВ «Долина Агро», ФГ «Дубовий кут», «Заріччя», СОК «ЕКОМ», СОК «Снідавка», представниками Асоціації карпатських ватагів, а також карпатські чаї СОК «Чиста флора» та натуральні олії приватного підприємця Роксолани Росоловської.

Продукцією бджільництва, яку виготовляють приватні підприємці Костянтин Лецин, Володимир Кіс, ФГ «Люкляна», СОК «Селекціонер» зацікавилися представники різних регіонів України та Європи.

Не залишилися поза увагою відвідувачів експозиції області підприємства з виробництва мінеральних вод торгових марок "Пістинська" і «Перегінська» та продукція ТОВ «Біоконверсія» (виробництво біопрепаратів для землеробства).

Кращі з підприємств агропромислового комплексу Прикарпаття, продукція яких отримала високу оцінку під час проведення ХХХІІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро–2021», відзначені дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Додамо, що участь сільськогосподарських товаровиробників та переробних підприємств агропромислового комплексу області у виставкових заходах сприяє покращенню іміджу області, розширенню ринків збуту аграрної продукції, налагодженню нових ділових контактів і залученню інвестицій в аграрний сектор економіки.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux