Івано-Франківська область у межах президентської ініціативи «Пліч-о-пліч» взяла шефство над селом Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області. Цей проєкт спрямований на відновлення територій, які постраждали внаслідок повномасштабної війни та підриву Каховської ГЕС.
Івано-Франківщина долучилася до реалізації цього проєкту та у його межах на Херсонщині тривають відновлювальні роботи. У селі Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області працюють дві бригади з нашої області, зокрема 11 прикарпатців, які на сьогодні відновлюють два житлові будинки по вулиці Центральній.
Наразі завершується капітальний ремонт покрівлі на будівлях та розпочинається облаштування фасадів.
Довідково
Івано-Франківщина взяла шефство над населеним пунктом Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Херсонської області. Тут потребують відновлення 212 будинків, з яких 13 зруйнованих повністю. На території села зруйнована соціальна інфраструктура.
На відновлення житлових будинків та соціальної інфраструктури села за рахунок обласного бюджету, спільно з територіальними громадами Івано-Франківщини заплановано надати субвенцію в розмірі 10 млн. гривень, яка буде спрямована у Великоолександрівську територіальну громаду.