Отримайте ваучер на навчання – скористайтеся можливістю працевлаштуватися на омріяну роботу
Івано-Франківський обласний центр зайнятості, опубліковано 20 квітня 2023 року о 08:42

19 жителів Коломийщини вже скористалися можливістю пройти навчання та отримати ваучер. 18 квітня цього року в Коломийській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості охочі отримати ваучер уклали договір з Коршівським професійним аграрним ліцеєм, в якому вони пройдуть перепідготовку за професією «кухар».

В обласній службі зайнятості нагадують: якщо ви бажаєте пройти перепідготовку за будь-якою з 70-ти професій та спеціальностей, зокрема у сфері ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, звертайтеся до служби зайнятості для отримання ваучера, який підвищить вашу конкурентоспроможність на ринку праці та допоможе працевлаштуватися на омріяну роботу.

Ваучер – це документ, який видається службою зайнятості особам, які не перебувають на обліку як безробітні, та відповідають певним вимогам. За його допомогою люди можуть опанувати нові навички та професії. При цьому можна самостійно обирати заклад освіти, в якому бажаєте навчатися.

Такий документ видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей. Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму (на сьогодні це – 26 840 грн).

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка за робітничою професією; підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовка на наступному рівні освіти; спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями.

Детальніше ознайомитися з Постановою КМУ від 20.03.2013 року № 207, яка визначає Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, ви можете за посиланнямhttps://is.gd/MZRK2L.

Для отримання інформації щодо процедури отримання ваучера зверніться за консультацією до будь-якого структурного підрозділу Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux