Укомплектований медобладнанням автомобіль швидкої допомоги сьогодні передали для одного із прикарпатських госпіталів, в якому проходять лікування та реабілітацію наші військовослужбовці.
Придбати транспорт вдалося за сприяння працівників департаменту економічного розвитку Івано-Франківської ОДА, які неодноразово долучались до допомоги фронту, й підтримки БФ «Азгард».
"Зараз завдання кожного з нас – підтримувати наших захисників, - підкреслила голова обласної державної адміністрації - начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. - У нашій області проходять лікування та реабілітацію чимало бійців з різних куточків України. Тож карета швидкої допомоги стане в нагоді".
Також для потреб зенітно-кулеметного батальйону, що створений на Прикарпатті задля захисту неба від ворожих дронів, передали майже пів сотні автомобільних шин загальною вартістю близько 270 тисяч грн.
"Не зупиняємося, працюємо надалі над поліпшенням медичного сервісу, розширенням мережі реабілітаційних закладів та для підсилення нашого війська", - резюмувала Світлана Онищук.