Канадські партнери вп’яте прибули на Прикарпаття та надали понад 65 тисяч доларів підтримки для дитячої лікарні

Департамент охорони здоров’я ОДА, опубліковано 06 квітня 2026 року о 19:00

Іноземні благодійники з робочою поїздкою завітали до Обласної клінічної дитячої лікарні. Делегацію очолив керівник благодійної організації «Vancouver Island Supports Ukraine» Боб Беккет.

На Прикарпатті партнерів привітала директорка департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Олександра Бойчук. Вона подякувала за багаторічну підтримку та наголосила, що канадські благодійники стали не лише партнерами, а справжніми друзями для українських дітей та їхніх родин.

Завдяки їхній допомозі медзаклад отримав:

  • 10 000 канадських доларів – на закупівлю обладнання для відкриття Центру орфанних захворювань;
  • 5 000 канадських доларів – на облаштування реабілітаційного кабінету в травматологічному відділенні;
  • 50 000 канадських доларів – на реалізацію важливого проєкту «Банк крові».

Олександра Бойчук також передала слова вдячності від голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук та всієї медичної спільноти за тривалу співпрацю й щиру підтримку українського народу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux