В обласному центрі у форматі регіонального «круглого столу» обговорили проєкт, спрямований на практичну цифрову трансформацію для мікро-, малих та середніх підприємств України.
У панельній дискусії «Цифрова трансформація бізнесів: стан та перспективи» участь узяв заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Мандар. Він переконаний, що цифровізація бізнесу – це ключовий момент на сьогодні, який може дати поштовх новому бізнесу. Також до заходу доєднались начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА Ігор Фіняк, представники департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА.
Проєкт впроваджується в рамках програми ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) із зеленого відновлення промисловості України (2024-2028) за фінансової підтримки урядів Австрії та Болгарії, у партнерстві з Міністерством економіки, довкілля та сільського господарства й Міністерством цифрової трансформації. «Круглий стіл» в Івано-Франківську організований за сприяння обласної державної адміністрації та міської ради.
В Україні ініціатива охопить підприємства в трьох пріоритетних секторах – агропродовольчому, текстильному, меблевому та деревообробному. Вона має на меті підвищення їхньої конкурентоспроможності та зміцнення стійкості в контексті економічного відновлення й відбудови шляхом сприяння розвитку інноваційної екосистеми.
Завдяки оцінці рівня цифрової зрілості, практичним тренінгам (зокрема 18 практичним воркшопам, 7 онлайн-тренінгам), до 20 годин індивідуальної експертної підтримки та пілотним впровадженням підприємства-учасники отримають інструменти для прискорення цифрової трансформації, скажімо, цифровізації обліку робочого часу чи виготовленої продукції.

