Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, організований за ініціативи голови ОВА Світлани Онищук

30 вересня в Івано-Франківську відбудеться благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України, ініційований головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук.


«Наші Захисники та Захисниці проявляють неабияку мужність і героїзм, боронячи нашу рідну землю від ворога. Їхнім незламним духом, хоробрістю та самопожертвою захоплюється уся світова спільнота. Сьогодні нашим беззаперечним обов’язком є їхня підтримка та всебічна допомога. Тому мною було ініційовано проведення благодійного аукціону, виручені кошти з якого будуть спрямовані на потреби бійців Збройних сил України. Наші воїни впевнено йдуть до Перемоги! Допоможемо їм здолати ворога і очистити землю від російської орди!», – наголошує Світлана Онищук.

Допомогти прикарпатським бійцям можна також, перерахувавши кошти на спеціальний благодійний рахунок, вказаний нижче.

Деталі щодо участі в аукціоні дізнавайтеся за номером телефону 097 40 40 993.

Реквізити для зарахування благодійних внесків для Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до благодійного аукціону. Зазначимо, що усі лоти, які не будуть продані під час аукціону, будуть реалізовані під час виставок-ярмарків та інших благодійних аукціонів, які проводитимуться для підтримки Збройних сил України.

Лот 1 Виріб «Пам’ять»

Виготовлений з глини теракоти. Зроблений руками бійців під час проходження першого заїзду реабілітації. Присвячений пам’яті загиблих побратимів.


Лот 2 Ікона Пресвятої Трійці

Ікона виготовлена прикарпатськими майстрами у вигляді трьох ангелів за допомогою аплікації з соломи. Виготовлення з соломи є одним із найдавніших напрямків народної творчості. Такі вироби мають властивість довго зберігати насичений колір.

Ікону надав архієрей Православної церкви України, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іосаф.Лот 3 Карта карпатського регіону «Микуличин»

видавництва Варшава, датована 1933 роком, так званий міжвоєнний період. Надана антикварним магазином RETRO ART.


Лот 4 Футболка національної збірної команди України з футболу

З автографами Андрія Шевченка, Олександра Шовковського, Євгена Коноплянки, Олександра Зінченка.


Лот 5 Картина «Натюрморт»

Автор Василь Люлька (м. Косів) Український, майстер декоративно-прикладного мистецтва, член Міжнародної асоціації художників України. Живе і працює у місті Косові. Майстер винайшов і запатентував «технологію живопису природними матеріалами», в якій використовує березову кору, мох, листя кукурудзи, винограду, лопуха, пелюсток троянд. Василь Люлька мав персональні виставки в Івано-Франківську, Косові, на Міжнародному гуцульському фестивалі.


Лот 6 Картина «Грошове дерево»

Копія відомої картини, оригінал знаходиться в Ратуші, свого часу її подарував митець Валентин Ткаченко. На ній представлені монети з п’ятнадцяти країн, які митець зібрав на оглядовому майданчику Ратуші.

Картина надана Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківим.
Лот 7 Картина «Гірський потічок»

Художник Богдан Бринський – член Національної спілки художників України, лауреат міжнародних та всеукраїнських виставок. Твори Б. Бринського знаходяться в Івано-Франківському художньому музеї, Львівському національному музеї українського мистецтва, а також в приватних колекціях України та закордоном. Живе і працює в Івано-Франківську.


Лот 8 Картина «Портрет Любачівського»

Автор – відомий художник Олег Лаврів. Картину написано у 2010 році. Її із сімейної колекції надала дружина художника Люба Лаврів. Сам митець, на жаль, уже відійшов у засвіти.

Лот для аукціону передано Вигодською територіальною громадою.Лот 9 Аудіозапис спогадів ідеолога і провідника ОУН Ярослава Стецька

Лот запропонував голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.


Лот 10 Прапор України з автографом соліста гурту «Kalush Orchestra» Олега Псюка

Реп-гурт «Kalush Orchestra» заснований у 2019 році. У травні цього року став переможцем «Євробачення-2022».Лот 11 Ікона невідомого автора

Ікона виконана на дереві олійними фарбами. Датована серединою ХІХ століття. Надана колекціонером Генріхом Юзвішиним, власником антикварного магазину RETRO ART.


Лот 12 Гобелен-триптих «І думи вольнії на волю»

Робота відомого прикарпатського митця Богдана Губаля. Бавовна, 2010р. Лот запропонував депутат Івано-Франківської обласної ради Ростислав Кукурудз.


Лот 13 Картина «Журавочка»

Біль Бучі і Маріуполя. Робота виконана в малознаній у світі та малопоширеній техніці – пірографії (графіка вогнем). Вона як емоційний вибух на звірства і нечувані злочини московитських загарбників в тимчасово окупованих містах України.

Картина надана українським політиком, народним депутатом України Олександром Матусевичем.


Лот 14 Найменший «Кобзар» – перша книга поетичних творів Тараса Шевченка (збірки) 6х9 см

Палітурка виготовлена з високоякісної тисненої шкіри з нанесенням позолоти, повністю ручна робота, книга має золотий зріз торців блоку, зручний твердий чохол зі шкіри, виготовлена в Україні.


Лот 15 Картина (назва та автор невідомі) 

Надана батьками загиблого захисника України, бійця-добровольця з Бурштина Вадима Савчака. Автор невідомий.

Представляє лот начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.Лот 16 Картина «Портрет дівчини»

Автор Іван Лобода – заслужений художник УССР. Один з кращих портретистів другої половини ХХ століття. Картина надана антикварним магазином RETRO ART.


Лот 17 Ікона «Христос Страждаючий»

Витвір є уособленням багатостраждальної України, яка немов «Агнець Божий, який гріх світу забирає» (Ів. 1, 29).

Лот наданий Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Української греко-католицької церкви Володимиром Війтишиним.


Лот 18 Виріб «Титанова квітка»

Лот від ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахія Крижанівського. Унікальний виріб з титану виготовлений за допомогою новітніх технологій зварювання під керівництвом директора Інституту електрозварювання імені Євгена Патона Національної академії наук України Бориса Патона і подарований ІФТУНГ з нагоди 40-річного ювілею. Фото ІФТУНГ.


Лот 19 Картина «Крим. В очікуванні окупанта»

 Автор Роман Бончук. Розмір 1,4х1,4 м.

Лот від народного депутата України Павла Фріса. 


Лот 20 Срібний знак «Українська Донеччина» та унікальна футболка «Маріуполь Незламний»

Керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко представив на благодійний аукціон:

Срібний знак «Українська Донеччина» – зменшену копію стели на межі Донецької і Харківської областей. Понад пів року ця територія була під вогневим контролем російських окупаційних військ. Нещодавно Збройні сили України повернули над нею контроль – і на стелі знову замайорів Український прапор.

Унікальну футболку з малюнком-принтом маріупольської художниці Анастасії Пономарьової. Вона виготовлена в єдиному екземплярі. На футболці малюнок-розповідь про пекло, яке пройшов Маріуполь і його жителі, а також – віра в те, що ми повернемо це прекрасне козацьке місто.Лот 21 Картина «Києво-Печерська лавра»

Автор Марія Полякова (м. Київ) – художниця, член Національної Спілки художників України. Закінчила державну художню середню школу імені Т. Г. Шевченка, Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Брала участь у багатьох всеукраїнських виставках і пленерах.


Лот 22 Поетичні збірки Богдана Томенчука

Представлені 7 поетичних збірок Богдана Томенчука – українського поета, педагога, державного діяча. Також Богдан Томенчук є директором Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Лауреат премії ім. В.Чорновола, івано-франківської міської премії ім. І. Франка за збірку «Німі громи», обласної премії ім. В. Стефаника у номінації «Поезія» за книгу «Переступний день», нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.


Лот 23 Картина «Хвиля мирного Чорного моря»

Художник Юрій Пацан – почесний член Народної академії творчості інвалідів України (2003). Голова Київської обласної організації творчості інвалідів. Ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС II категорії. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок і фестивалів. 

Про лот розповідає представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в облдержадміністрації Микола Макар.


Лот 24 Картина «Вулиця Курбаса»

Автор Василь Красьоха – заслужений художник України, член Національної спілки художників України. Картина виконана на полотні олійними фарбами.


Лот 25 Футболка з автографами гравців НФК «Ураган»

НФК «Ураган» – професійний футзальний клуб з міста Івано-Франківськ, заснований 25 жовтня 2002 року. Чемпіони України 2021/2022 року. Учасники Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2021/2022 та 2022/2023 років.


Лот 26 Картина «Підводне царство»

Художник Богдан Губаль. Полотно, акрил.


Лот 27 Картина «Мамай»

Картон, акрил, олія. Автор Василь Андрушко (м. Коломия) – український маляр, скульптор, поет. Член Національної спілки художників України. Автор низки монументальних робіт та інтер’єрів. Співзасновник Коломийської асоціації митців.


Лот 28 Картина «Мрія»

Написана Ольгою Вязовченко – донькою загиблого у 2022 році старшого лейтенанта Олега Вязовченка.


Лот 29 Картина «Кришталева свіжість»

Автор Богдан Губаль. Папір, пастель. Художник Богдан Губаль – член Національної спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; лауреат обласних, всеукраїнських та міжнародних премій, конкурсів, проектів.


Лот 30 Картина «Квітка життя»

Олія, полотно. Художник Лев Чопенко (м.Коломия) – член Національної спілки художників України. Випускник Стефаникової школи. Художню освіту отримав в Коломийській художній школі, а згодом в Львівській Національній академії мистецтв. Вже багато років митець працює в різноманітних техніках, є учасником всеукраїнських та міжнародних виставок. Його роботи знаходяться у приватних колекціях США, Італії, Польщі, Британії, Німеччини. Лев Чопенко – художник з рідкісним даром переживати емоції за допомогою кольорів.


Лот 31 Нагрудна прикраса «Зима»

Із серії прикрас «Чотири пори року». Техніка: литво за виплавленими моделями, матеріал: метал «латунь», каміння «фіаніти, холодна біла емаль» . Основою створення цього твору слугували символи «Хрест Сварога», «Козацький Хрест», «Око роду», «8-кутна Ружа (зірка)», священний камінь «Алатир».

Прикрасу надав ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда.


Лот 32 Картина «Захід сонця»

Автор – Зіновій Андрійович – український політик, Надвірнянський міський голова міста 4-х скликань, народний депутат України ІХ скликання.Лот 33 Картина «Європейська точка зору»

Автор Маргарита Бойко. Акрил на канвасі. 2022 рік.


Лот 34 Кулон «Козацький тризуб з шаблями»

Техніка: литво за виплавленими моделямм. Матеріали: метал «латунь», воскований шнур. В основі тризуба перехресні шаблі, які символізують героїчну добу в історії українського народу – період козацької держави.

Кулон надав ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда.Лот 35 Значок «Революція Гідності»

Наданий матір’ю загиблого на Майдані Героя України Романа Гурика.


Лот 36 Фотографія Збіґнєва Бжезінського з дарчим підписом

Збіґнєв Бжезінський – відомий політолог, соціолог, радник з національної безпеки президента США Джиммі Картера, він – провідний геостратег США, автор найбільш резонансних політичних теорій і аналітичних прогнозів.

Надана директором Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитром Дзвінчуком світлина була зроблена під час його особистого спілкування з політиком у 1992 році.


Лот 37 Ікона «Боже Милосердя»

Художник Любомир Городівський. Полотно, олія.


Лот 38 Вишита лляна сукня бренду дитячого одягу bonaco_kids

Лот представлений івано-франківською майстринею Вікторією Томенчук.


Лот 39 Картина «Довбушева дзвіниця»

Художник Богдан Шляхтич. Картина написана на папері аквареллю. Твір надано членом Національної спілки художників України Михайлом Мурафою.


Лот 40 Картина «Івано-Франківський вокзал» ( 1969 рік)

Художник Богдан Шляхтич. Картина написана на папері аквареллю. Твір надано членом Національної спілки художників України Михайлом Мурафою.


Лот 41 Колекція поштових марок, конвертів, листівок, введених в обіг із початку війни (всі 7 випусків і бонус)

Лот надано колективом Івано-Франківської дирекції АТ «Укрпошта». 

У колекції представлені такі серії (марки, конверти гашені, картмаксимуми, блоки марок):

Серія «Русскій воєнний корабль іді ...»:

 • два блока марок W та F «Русскій воєнний корабль іді ...»;

 • два конверти першого дня з відміткою «Перший день» (тираж 20 тис. шт.) з погашеними марками W та F «Русскій воєнний корабль іді ...».

Серія «Русскій воєнний корабль ... ВСЬО!»:

 • два блоки марок W та F «Русскій воєнний корабль ... ВСЬО!»;

 • два конверти першого дня з відміткою «Перший день» (тираж 30 тис. шт.) з погашеними марками W та F «Русскій воєнний корабль ... ВСЬО!»;

 • листівка Картмаксимум «Русскій воєнний корабль іді ...» з маркою та купоном «Русскій воєнний корабль ... ВСЬО!», погашена штампом першого дня.

Серія «Українська мрія»:

 • блок марок U «Українська мрія»;

 • конверт першого дня з відміткою «Перший день» (тираж 30 тис. шт.) з погашеною маркою U «Українська мрія»;

 • конверт першого дня без відмітки «Перший день» (тираж 500 тис. шт.) з погашеною маркою U «Українська мрія»;

 • листівка Картмаксимум «2Українська мрія» з маркою U «Українська мрія», погашена штампом першого дня.

Серія «Доброго вечора ми з України!»:

 • два блоки марок W та M «Доброго вечора ми з України!»;

 • два конверти першого дня з відміткою «Перший день» (тираж 50 тис. шт.) з погашеними марками W та М «Доброго вечора ми з України!»;

 • два конверти першого дня (тираж 1 млн шт.) з погашеними марками W та М «Доброго вечора ми з України!»;

 • листівки Картмаксимум «Доброго вечора ми з України!» з погашеними марками W та М «Доброго вечора ми з України!».

Серія «ВІЛЬНІ! НЕЗЛАМНІ! НЕПЕРЕМОЖНІ!»:

 • блок з маркою «ВІЛЬНІ! НЕЗЛАМНІ! НЕПЕРЕМОЖНІ!»;

 • конверт першого дня з відміткою «Перший день» (тираж 100 тис. шт.) з погашеним блоком з маркою «ВІЛЬНІ! НЕЗЛАМНІ! НЕПЕРЕМОЖНІ!»;

 • конверт першого дня без відмітки «Перший день» (тираж 500 тис. шт.) з погашеним блоком з маркою «ВІЛЬНІ! НЕЗЛАМНІ! НЕПЕРЕМОЖНІ!».

Серія «Пес Патрон»:

 • блок марок F+8,00 «Пес Патрон»;

 • конверт першого дня з відміткою «Перший день» (тираж 70 тис. шт.) з погашеними марками F+8,00 «Пес Патрон»;

 • конверт першого дня (тираж 2 млн шт.) з погашеними марками блок марок F+8,00 «Пес Патрон»;

 • листівки Картмаксимум «Пес Патрон» з погашеними марками F+8,00 «Пес Патрон»;

 • конверт «Пес Патрон» формату А5 з з погашеними марками F+8,00 «Пес Патрон».

Серія «Ласкаво просимо до пекла!»:

 • погашений конверт «Ласкаво просимо до пекла!» перевідним штемпелем «Степан Бандера».

Бонус – погашений конверт з марками «Збройні сили України «Сухопутні війська».


Лот 42 Виріб із дерева ручної роботи «Козацький отаман Іван Сірко»

Лот наданий учасником бойових дій Романом Янком.Лот 43 Футболка з автографом Василя Вірастюка

Лот від Василя Вірастюка – заслуженого майстра спорту України, володаря титулів «Найсильніша людина України» 2004 та 2007 років, народного депутата України.


Лот 44 Вишиванка бренду українського одягу – етновбрання «Гаптувальня»

Лот представлений засновницею бренду Наталією Гергелюк. Навіть у період війни вишиванка підіймає патріотичний дух та надихає на перемогу.


Лот 45 Картина «Квіти»

Лот надала завідувачка кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету Анна Крижанівська.Лот 46 Серія декоративних тарілок 

Серія тарілок із зображеннями відомих діячів ОУН і УПА надана батьками загиблого в АТО захисника України Ярослава Чомка.


Лот 47 Портрет Степана Бандери

Художник Федір Майко. Лот надав Віталій Попович, голова Організації Українських Націоналістів.


Лот 48 Виріб «Тонка червона лінія»

Живописний твір Миколи Джички. Сталь, каучукова смола, олійна пастель.

Вислів «тонка червона лінія» походить з часів Балаклавської битви, однієї із найбільших битв Кримської війни (1853 -1856 років).


Лот 49 Скульптурна композиція «Галицькі птахи»

Робота скульптора з Кам’янця-Подільського Сергія Кляпетури. Сергій Кляпетура – заслужений художник України, член Національної спілки художників України, чемпіон Європи з дерев’яної різьби, призер численних симпозіумів скульптури з дерева, каменю, снігу, криги, металу в Україні, Польщі, Литві, Німеччині, Австрії, Грузії, Канаді.

Чорна галка – символічна птаха, коронована на гербі Івано-Франківщини.Лот 50 Косівська мальована кераміка

Косівська мальована кераміка у 2020 році занесена до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини людства. Декоративні тарілки та посуд від майстрині, члена Національної спілки художників України Іванни Козак-Ділети виконані технікою гравіювання.


Лот 51 Виріб із дерева ручної роботи «Герб України»

Наданий учасником бойових дій Романом Янком.
Сумка шкіряна жіноча

Робота косівських майстрів.


Шкатулка (суха різьба)

Робота косівських майстрів.


Картина натюрморт «Яблука»

Художник Микола Качур – член Національної спілки художників України. Картина виконана на полотні олійними фарбами.


Фаянсова скульптура «Тіні забути предків» (Бойки)

Зроблена з фото 20-х років міста Калуш задля збереження української автентичності.Фаянсова скульптура «Тіні забути предків» (Гуцульщина – костюм нареченої)

Зроблена з фото 20-х років міста Калуш задля збереження української автентичності.


Твір «Абстракція»

Художник Микола Тимків. Картина написана на полотні авторською технікою.


Картина «Літо в Карпатах»

Автор Володимир Бойків (м. Коломия) – художник-живописець, художник-архітектор, художник-дизайнер, майстер бетонопластики, лауреат обласної премії імені Ярослава Лукавецького, голова ГО «Міжнародна асоціація художників України». Творить в стилі реалістичного живопису, авангарду. Його роботи зберігаються в приватних колекціях України, Польщі, Нічеччини та інших країн. Шкатулка (різьба по дереву) 

Різьба по дереву є одним із найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва Гуцульщини. Саме на Косівщині збереглися традиції цього ремесла. Представлена робота – це лише невелика частина багатої спадщини, що передається з покоління до покоління.


Сумочка з натуральної шкіри

Сумочка виготовлена з натуральної шкіри українського виробника «Світ шкіри» (м. Болехів) майстрами з Косівщини. Спочатку художник розробляє орнамент, потім виготовляють магнієву плиту – узор під форму сумки. А далі – процес нанесення малюнка на шкіру під температурою. Завдяки цьому орнаменти тримаються довгі роки і шкіра стає твердішою та міцнішою. Ця сумочка в блакитно-жовтому кольорі на підтримку української символіки. Автори сумки запевняють, що людина, яка носитиме цей аксесуар, буде завжи серцем і душею з Україною.


Косівська гуцульська кераміка

Автор М. Гринюк. Косівські майстри наповнюють власну кераміку магічною силою народних звичаїв давніх часів.  Вони переконують, що така кераміка завжди даруватиме приємні емоції та хвилини щастя.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux