Розпорядження ОДА
Київ
Про утворення інвентаризаційної комісії

Про утворення 

інвентаризаційної комісії 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 10 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (із змінами), Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879 (зі змінами), враховуючи лист Центральної виборчої комісії від 12.10.2023 № 21-28-1973, та у зв’язку із проведенням річної інвентаризації у Центральній виборчій комісії:

1. Утворити інвентаризаційну комісію Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації (далі – комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Комісії забезпечити проведення інвентаризації комп’ютерного обладнання, програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження та виборчих скриньок, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання Івано-Франківській обласній державній адміністрації, станом на 01.11.2023.

3. Районним державним (військовим) адміністраціям забезпечити проведення інвентаризації комп’ютерного обладнання, програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження та виборчих скриньок, які передані на відповідальне зберігання Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, матеріали якої подати департаменту ресурсного забезпечення та управління майном Івано-Франківської обласної державної адміністрації до 17.11.2023.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання завдань, визначених пунктом 3 цього розпорядження.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент ресурсного забезпечення та управління майном Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Іванишин).

6. Головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання розпорядження подати керівництву Івано-Франківської обласної державної адміністрації до 20.11.2023.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем’янчука.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації              Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux