Понад півтора року українці спільно намагаються захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом наближають перемогу щодня.
Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною службою України запускає Третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».
Мета цього конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України.
У 2020-му році вже було проведено інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», а у 2022-му році – інформаційну кампанію «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».
За результатами цього конкурсу буде створено Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади. Збірник буде поширено на ресурсах усіх партнерів Конкурсу, а про окремі історії зі Збірника заплановано зробити короткі відеоролики.
Якщо ви представник_ця:
Та хочете поділитись досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якому взяли участь ці три сектори, розкажіть про свою історію у цій реєстраційній формі до 14 вересня включно.
Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:
Сміливо заповнюйте форму та діліться своїми успіхами, які наближають нас до перемоги!
Якщо ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: v.kudelia@cedem.org.ua, ФБ-сторінка.
Довідково
Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.