Цей проєкт дозволить українкам підвищити технічні навички, навчитися створювати соціально-відповідальні цифрові стартапи та розвинути підприємницькі вміння.
Програма містить 4 навчальні модулі з інформаційних технологій:
Учасниці програми можуть обрати один із модулів, який їм цікавий та буде корисним для їхньої професійної діяльності. Додатково всі студентки проєкту будуть вивчати загальний модуль присвячений AI для використання в повсякденній роботі.
Хто може податися:
Навчання у межах проєкту є повністю безоплатним та триватиме 6 місяців — із кінця вересня 2023 року до 31 березня 2024 року. Кількість навчальних місць обмежена — організатори планують відібрати 500 українок для участі у програмі.
Детальніше про умови відбору та саму програму можна дізнатися тут — http://surl.li/jrqfq.
Встигніть податися до 25 серпня. Зробити це можна тут — http://surl.li/jrpwf.
Навчальна програма «Підтримка засобів до існування: цифрова перекваліфікація для українських жінок-біженок у Польщі» ініційована Навчальним і науково-дослідним інститутом ООН та фінансується народом і урядом Японії.