Київ
Про утворення робочої групи

Про утворення робочої групи


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 649-р “Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», з метою документування управлінської діяльності в електронній формі та організації роботи з електронними документами:

1. Утворити робочу групу з впровадження в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації (Івано-Франківській обласній державній адміністрації) системи електронного документообігу “Автоматизована система управління документами “ДОК ПРОФ 3” (далі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Робочій групі:

2.1. Надавати консультативно-методичну допомогу структурним підрозділам Івано-Франківської обласної державної адміністрації під час впровадження системи електронного документообігу “Автоматизована система управління документами “ДОК ПРОФ 3” (далі – система електронного документообігу).

2.2. До 13.10.2022 підготувати регламент роботи в системі електронного документообігу.

2.3. До 07.11.2022 забезпечити підготовку до переходу Івано-Франківської обласної військової адміністрації (Івано-Франківської обласної державної адміністрації) до дослідної експлуатації системи електронного документообігу.

3. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

3.1. Визначити посадову особу, відповідальну за впровадження системи електронного документообігу, на рівні заступника керівника структурного підрозділу.

3.2. Визначити посадових осіб, відповідальних за роботу в системі електронного документообігу з питань:

- реєстрації, обліку, контролю за дотриманням термінів виконання документів: листів, розпоряджень, наказів Івано-Франківської обласної військової адміністрації, доручень голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальника Івано-Франківської обласної військової адміністрації та її заступників, наказів апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації;

- реєстрації, обліку, контролю за дотриманням термінів розгляду звернень громадян та запитів на інформацію, надання письмових відповідей заявникам та запитувачам.

3.3. Сприяти робочій групі у впровадженні системи електронного документообігу.

3.4. До 01.10.2022 інформувати управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Фіняк) про виконання пунктів 3.1 – 3.3 цього розпорядження.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Фіняк).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка та керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем’янчука.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                       Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux