У Долині відбулося засідання "круглого столу" на тему «Підтримка ментального здоров’я під час війни залучення усіх секторів органу місцевого самоврядування, задля підтримки усіх сфер життя українців»

Засідання відбулося за участю  заступниці голови обласної державної (військової) адміністрації Людмили Сірко, Регіональної координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти Як?» Лариси Підвербецької, голови Долинської ТГ Івана Диріва, представників закладів освіти, соціальної сфери, охорони здоров’я,  органів місцевого самоврядування, закладів освіти і медицини міста-побратима Рубіжне, громадських організацій, практичних психологів.

Метою "круглого столу" є стала підтримка психічного здоров’я людини як одне з пріоритетних завдань державної політики, що потребує координації дій органів державної влади, профільних освітніх закладів, неурядових організацій, закладів охорони здоров’я, соціальних служб, що спеціалізуються на психологічній допомозі населенню, а також залучення представників громадського сектору, урядових та фінансових установ.

 «Тематика засідання є надважлива в сьогоднішній час. Якщо пригадати 2022 рік, то всі чекали весну, а прийшла війна.  Я не вірила, що в наш може відбуватися така кривава війна проти мирного народу, який ніколи не зазіхав на чужі території. Ми є та горда нація, яка стала до зброї.  За Україну ми платимо високу ціну - життя Героїв», - зазначила Людмила Сірко.

Посадовиця також розповіла про роботу щодо прихистку внутрішньо переміщених людей і подякувала усім,  хто зміг прийняти переселенців: «Ви відкрили свої домівки, відкрили серця і прихистили тих людей, які втратили все,  втратили постійне місце роботи, свої домівки, друзів. Сьогодні також дякуємо  першій леді Олені Зеленській, яка  організувала Всеукраїнську програми «Ти як?» і підняла на високий рівень  покращення ментального здоров'я".

На "круглому столі" обговорили Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», покращення якості життя та психічного здоров’я наших громадян, підтримку цивільного населення, внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, їхніх сімей, родин загиблих; надання якісних психологічних, реабілітаційних та соціальних послуг найбільш уразливим групам населення; картування території громади, щодо місць надання психосоціальної допомоги; формування успішної комунікації між керівниками місцевої влади, фахівцями соціальної політики, медичних працівників  та освітян задля надання психосоціальної допомоги ВПО, ветеранам, родинам загиблих воїнів, військовослужбовцям та дітям; психологи поділились досвідом своєї роботи із дітьми від початку повномасштабної війни; ознайомлення присутніх з досвідом надання психологічної допомоги на окупованих територіях.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux