Наказ ОВА
Юридичний департамент ОДА, від 03 серпня 2022 р. № 118
Київ
Про внесення змін до наказу Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 04.04.2022 № 12

Про внесення змін

до наказу Івано-Франківської

обласної військової адміністрації

від 04.04.2022 № 12


Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8, частини третьої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 № 1457, враховуючи протокол засідання Ради оборони області, затверджений розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 01.08.2022 № 257, та беручи до уваги численні звернення суб'єктів господарської діяльності, з метою покращення економічної ситуації на території Івано-Франківської області:

1. Внести до наказу Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 04.04.2022 № 12 «Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області» такі зміни:

1.1. У пункті 1 слова і цифри «з 16:00 год. поточної доби до 12:00 год. наступної доби, починаючи з 04.04.2022» замінити словами і цифрами «з 21:00 год. поточної доби до 10:00 год. наступної доби, починаючи з 03.08.2022».

1.2. У пункті 2 слова і цифри «з 12:00 год. до 16:00 год.» замінити словами і цифрами «з 10:00 год. до 21:00 год.».

2. Начальникам районних військових адміністрацій довести цей наказ до виконання органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям та населенню відповідних районів.

3. Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області (С. Безпалько), Головному управлінню ДПС в Івано-Франківській області (І. Столярик), органам місцевого самоврядування забезпечити виконання цього наказу при здійсненні своїх повноважень у межах чинного законодавства.

4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Лакіза) забезпечити негайне інформування суб’єктів господарювання та населення Івано-Франківської області про внесені зміни, зокрема через засоби масової інформації.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання наказу покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва).

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина та начальника Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки В. Ярмошука.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                Світлана ОНИЩУК

Це може бути цікаво:
 1. № 12 - Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux